Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

X Energie, s.r.o. - elektřinaDOMÁCNOST ceník


FIRMA ceník


 • 2018-11-29 Honza88

  X energii jsem si vybral protože měla nižší ceny než zástupci tradičních firem. X energie mě u elektřiny vycházela o dobré 2tisíce levněji a dokonce mi umožňovala i sjednotit nabídku s plynem, ten jsem zatím neřešil, ale elektřinu mám novou a výhodnější.

 • 2018-10-18 Pavel Z.

  Jo, to už jsem si také párkrát říkal, ale kdo to má hned vědět při výběru firmy, že zrovna tato konkrétní firma je dobrá a není póvl. S Xenergií jsem spokojen od začátku, už prodejce byl příjemný a všechno nám vyřídil. Teď už máme jen čisté odběry.

 • 2018-07-31 Kryštof Cejnar

  U nás to vychází na tisíce, spočítal jsem si to a když jsem viděl kolik můžu ušetřit, tak jsem hnedka u nich zažádal o změnu dodavatele, a upřímně mě docela mrzí, že jsem na to nepřišel dřív. X energie mě vychází opravdu levně.

 • 2018-06-15 Víťa

  Nevím kolik mi to u nich přesně dělá jestli stovky nebo i tisíce už, takový rozhled zas až nemám, ale rozhodně se mi teda s X Energií podařilo ušetřit. Po této zkušenosti si myslím, že změna dodavatele se určitě vyplatí a nejen kvůli ušetřeným penězům.

 • 2018-05-09 Milada

  Já mám od Xenergie elektřinu akorát rok, naši mi je doporučili když jsem se stěhovala do bytu, tak jsem na ně dala, aby neměli zbytečné řeči a jsem ráda, že jsem na ně nakonec dala, protože moc neplatím a ještě jsem tři stovky sama ušetřila.

 • 2018-02-21 Meyer

  Se svým současným dodavatelem jsem uzavřel smlouvu u elektřiny a v návaznosti pak po domluvě i u plynu, ale rozchodnými dodavateli to bylo u každé komodity jinak. Obojí mám však podepsané s platností smlouvy na dobu neurčitou. Domnívám se, že cenově to pro mě bude razantní změna, protože doposavad jsem měl čistě smlouvy od hlavních zřizovatelů. Na slevu bych tak měl mít nárok. Vyřizování zatím proběhlo v pořádku.

 • 2017-12-06 David

  Souhlasím s vámi, nám byl nabízen od jiné firmy, až mi přišlo, že nás do něj chtějí úplně uvrtat, že jsme se šli raději poohlídnout jinam. U Xenergie byli celkem diskutabilní, že jsme se s nimi mohli rozumně domluvit, takže i když máme u nich smlouvu na dva roky, tak s tím nemám takový problém, jako bych měl tam. Smlouvu nijak nepociťuju ale slevu již ano, v zálohách.

 • 2017-10-31 Katy

  No X Energii bych klidně mohla doporučit, sama je mám doma už čtvrtým rokem, energie mám za cenu jako v prvním roce a i komunikace s nimi není zas tak špatná.

 • 2017-09-22 Karel

  Já mám klasickou smlouvu s dvouletým úvazkem, doporučil mi je kamarád a tím, že je to pražská společnost, tak jsem smlouvu uzavřel na dálku přes internet, to pak člověk kvůli tomu nemusí nikam lítat a firma si ho sama kontaktuje, aby se vše doladilo. Ve výsledku mě to celý nestálo ani korunu, ale změna přišla vhod a na první fakturu se teprve připravuji.

 • 2017-08-10 Emil Procházka

  U Xenergie máme klasický ceník bez fixace, ten si myslím, že nemá moc smysl, takhle nám to alespoň pružně reaguje na to co se s cennou děje a zatím co rok se nám u nich podařilo ušetřit celkem pěkné peníze – u plynu především.