Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

Comfort Energy s.r.o. - elektřinaDOMÁCNOST ceník


FIRMA ceník


 • 2018-12-28 Aleš

  No jasně, tomu se říká automatická prolongace, že se ti smlouva prodlouží o tu samou dobu na jakou byla sjednána. Spíš je třeba pohlídat jestli ty samé podmínky, co sis sjednal na to první období budou platné i na to následující, to chce potom zvážit a zjistit situaci. U mě to třeba bylo tak, že jsem si před koncem zavolal, smlouvu prodloužil ale zas za jiných vylepšených podmínek, to je třeba vyzdvihnout.

 • 2018-11-23 Čermák F.

  Dodavatele elektrické energie jsem vyměnil už docela dávno, cirka před nějakými 6 lety jsme přešli ke Comfort energy a můžu říct, že ročně nám to ušetří celkem dost peněz, hlavně když elektřinou topíte jako my.

 • 2018-10-09 Petr Mazanec

  Je to docela rozdíl o tom žádná, ale došel jsem k tomu, že není vždycky potřeba měnit dodavatele, protože u Comfortu už to taky jednu dobu nebylo nejlepší, tak jsem zavolal k nim, že uvažuji o změně a dohodl jsem se s nimi na vylepšení podmínek i ceny. Jeden telefonát a co jsem si zařídil :)

 • 2018-08-30 Tom Dvořák

  Docela jsem zíral o kolik můžou alternativní dodavatele nabídnut nižší cenu oproti konkurenčním velkým firmám. Kdybych je nevyměnil, tak s nimi ročně projíždím dobrých 5-6 tisíc navíc, takhle jsem je u Comfort energy ušetřil k dobru. Vychází dobře a nejen u elektřiny.

 • 2018-06-20 Martin

  Nám když na začátku shodili zálohy, tak už jsme pak moc velký přeplatek neměli, ten rok se ani nijak plošně nezlevňovalo, takže sleva byla opravdu jen v těch zálohách na začátku, měsíčně nám ušetřili nějakých 280 korun. Takže určitě můžu doporučit.

 • 2018-04-19 Pepa

  My jsme u nich jako jedni z nových zákazníků takže tyhle myšlenky opravdu ještě neřešíme. Spíš mě zajímá jak cenám firma projeví v průběhu roku. Zatím jsme na začátku tak je všechno v pořádku, i zálohy nám snížili a už teď a to to bude až za rok jsem zvědavý na vyúčtování :D

 • 2018-02-07 Kolda

  Mám od nich elektřinu, nabídli mi výhodný tarif, tak jsem to vzal. Smlouva je postavená na dva roky a když se neozvu, tak se mi to hodí znovu na dva roky. Po roce uvidím a pak se rozhodu. Výhodu vidím v tom, že se nemusím obávat toho, že bych přišel o dodavatel i kdybych na to po těch dvou letech zapomněl, prostě pokračuju dále u nich. To mi přijde good.

 • 2017-12-28 Michal Váňa

  Ze svých vlastních zkušeností je můžu doporučit do dvoupatrovýho baráku, kde se topí plynem, já to tak mám doma a cenově mi přijdou super. Smlouvu mám volnou bez úvazku, tím že se mi osvědčili dávám doporučení dál.

 • 2017-11-16 J.Mach

  Tak to jste na to šli celkem rafinovaně. :) ..my je zatím máme docela čerstvě ani ne čtvrt roku. Dohnal nás k tomu nedoplatek u minulého dodavatele, nevím jestli se zdražovalo nebo jen on změnil ceník, tak jsme na popud toho šli do změny. Zatím můžu hodnotit jen servis a jednání zaměstnanců, na hodnocení financí je ještě poněkud brzy, ale i to málo co máme zatím za sebou, tak musím uznat, že bylo v pohodě.

 • 2017-10-09 Janina

  Můžu Comfort energy doporučit, jsme spokojení hlavně s cenou, zkušenosti s nimi máme od konce roku 2015, kdy nám je dohodil manželův brácha. Máme je v baráčku, který jsme si nechali postavit, tak nám je doporučili abychom aspoň něco ušetřili když už máme šílenou hypošku.