Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - plynDOMÁCNOST ceníky


FIRMA ceníky


 • 2018-12-07 David

  Musím uznat, že i přesto, že už firmu máme nějaký ten pátek, tak jsou stále konkurence schopní, když si jednou za rok udělám s vyúčtováním kontrolu, tak mě vycházejí stále levněji, i když je to třeba jen o pár stovek, ale plyn máme furt výhodnější.

 • 2018-10-31 PavSmel

  Mám více odběrných míst a s nimi spojeno i více dodavatelů, na jednom bytě mám i Bohemia energy, je tam už roky a bez problémů. Víceméně si na dodavatele nikdo z nájemců nestěžoval, reklamaci jsem řešil asi tak dvakrát ale u Bohemia energy to nebylo.

 • 2018-08-24 Marouš

  Jako asi si to chce propočítat, ale vždycky vám záleží na více faktorech.. jaká bude zima, kolik se protopí, co máte doma za spotřebiče.. atd. nám se podařilo taky o cosi ušetřit, ale spíš vidím rozdíly i v samotném dodavateli.

 • 2018-07-17 Albert

  Díval jsem se jak bychom to od nich měli a taky jsme nakonec skončili s energiemi na tomto tarifu. Vypočítal jsem si je svým slabým propočtem, že za měsíc by nám zlevnili o nějakých 140 korun, chtěl jsem tomu původně nechat čas, ale nakonec jsem nám to nechal zařídit hned.

 • 2018-05-11 Martin Kout

  Já od nich máme teď to nový jubileum plus a asi to opravdu má nějaké plusové hodnoty, viz třeba smlouva na neurčito a ten online portál. No je to čím dál lepší.

 • 2018-03-27 Mirka

  Já jsem je teda otravovala kvůli vyúčtování jen jednou, bylo to hned ze začátku, kdy jsem potřebovala vysvětlit pro mě pár nových položek, který jsem nevěděla na co jsou. Na infolince mi to ochotně slečna vysvětlila a od tý doby jsem v obraze a nemůžu si stěžovat i z hlediska ceny.

 • 2017-12-21 Jarda Veselý

  Bereme od Bohemia Energy plyn už třetím rokem, cenově se nám prokázali jako daleko levnější firma, faktura nejenže přišla v čas, ale nebylo třeba žádných reklamací kterých už jsme si s předchozím dodavatelem užili dost. Sedělo jim to dobře.

 • 2017-11-24 Kosťa

  My jsme u nich teprve od loňského roku, kdy nás k nim přivedl jejich týpek, co se u nás stavil s tabletem. Jako jejich online systém kdy to rovnou všechno nahází do toho tabletu je neskutečnej. Byl to docela fofr a všechno fakt vyřídili za nás. Takže naše zásluhy na tom byly pomalu nulové, ale tak co, servis jak se patří. Já myslím, že to můžeme zatím celé ohodnotit pozitivně.

 • 2017-10-20 Schwarzi

  Já to až takhle důsledně nesleduji. Už jsem to přestal hrotit, mám je od roku 2013 na dvou odběrných místech a ani u jednoho není problém s odběrem, vše sedí, je tok ok.

 • 2017-09-07 Anduli

  Ony ty ceny nějaký budou, všude se psalo, že by se nám nic rapidně zvedat nemělo, to až v příštím roce by to měl být nějaký skok. Ale bůhví jak to dopadne. Za loňský rok jsem ušetřila, tak doufám, že letošek bude u Bohemia energy jako přes kopírák :-)