Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - plynDOMÁCNOST ceníky


FIRMA ceníky


 • 2019-02-28 Lukáš Vrbinský

  Ano souhlasím, bydlíme v baráku tak to řešíme každoročně co je pro nás výhodnější, plyn už máme dlouhodobě od Bohemia energy, ale elektřinu jsme přidávali až později po nějakých zkušenostech s nimi. A je to fakt, že když přijde přeplatek, tak větší část je z plynu.

 • 2019-01-31 Soban105

  Když už změnit dodavatele tak určitě u plynu, kde dodavatel zabírá větší část ceny než u elektřiny, tam je to takřka zbytečný pokud se zrovna nevytápí elektřinou barák. Bohemia energy teď u plynu vychází poměrně dobře, i když se u ní také po vzoru ostatních zvedly ceny, ale dle kalkulaček je na tom zatím s některými produkty nejlíp.

 • 2018-12-07 David

  Musím uznat, že i přesto, že už firmu máme nějaký ten pátek, tak jsou stále konkurence schopní, když si jednou za rok udělám s vyúčtováním kontrolu, tak mě vycházejí stále levněji, i když je to třeba jen o pár stovek, ale plyn máme furt výhodnější.

 • 2018-10-31 PavSmel

  Mám více odběrných míst a s nimi spojeno i více dodavatelů, na jednom bytě mám i Bohemia energy, je tam už roky a bez problémů. Víceméně si na dodavatele nikdo z nájemců nestěžoval, reklamaci jsem řešil asi tak dvakrát ale u Bohemia energy to nebylo.

 • 2018-08-24 Marouš

  Jako asi si to chce propočítat, ale vždycky vám záleží na více faktorech.. jaká bude zima, kolik se protopí, co máte doma za spotřebiče.. atd. nám se podařilo taky o cosi ušetřit, ale spíš vidím rozdíly i v samotném dodavateli.

 • 2018-07-17 Albert

  Díval jsem se jak bychom to od nich měli a taky jsme nakonec skončili s energiemi na tomto tarifu. Vypočítal jsem si je svým slabým propočtem, že za měsíc by nám zlevnili o nějakých 140 korun, chtěl jsem tomu původně nechat čas, ale nakonec jsem nám to nechal zařídit hned.

 • 2018-05-11 Martin Kout

  Já od nich máme teď to nový jubileum plus a asi to opravdu má nějaké plusové hodnoty, viz třeba smlouva na neurčito a ten online portál. No je to čím dál lepší.

 • 2018-03-27 Mirka

  Já jsem je teda otravovala kvůli vyúčtování jen jednou, bylo to hned ze začátku, kdy jsem potřebovala vysvětlit pro mě pár nových položek, který jsem nevěděla na co jsou. Na infolince mi to ochotně slečna vysvětlila a od tý doby jsem v obraze a nemůžu si stěžovat i z hlediska ceny.

 • 2017-12-21 Jarda Veselý

  Bereme od Bohemia Energy plyn už třetím rokem, cenově se nám prokázali jako daleko levnější firma, faktura nejenže přišla v čas, ale nebylo třeba žádných reklamací kterých už jsme si s předchozím dodavatelem užili dost. Sedělo jim to dobře.

 • 2017-11-24 Kosťa

  My jsme u nich teprve od loňského roku, kdy nás k nim přivedl jejich týpek, co se u nás stavil s tabletem. Jako jejich online systém kdy to rovnou všechno nahází do toho tabletu je neskutečnej. Byl to docela fofr a všechno fakt vyřídili za nás. Takže naše zásluhy na tom byly pomalu nulové, ale tak co, servis jak se patří. Já myslím, že to můžeme zatím celé ohodnotit pozitivně.