Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

X Energie, s.r.o. - plynDOMÁCNOST ceníky


FIRMA ceníky


 • 2019-01-18 Pavel

  My jsme u Xenergie na doporučení, potřebovali jsme vzhledem k naší větší domácnosti o něco snížit výdaje a kamarád mi doporučil na základě vlastních zkušenosti právě Xenergii. Xenergie nás překvapila nejen ochotou, ale také službami co nabízí a na cenu samozřejmě nesmím zapomenou, ta pro nás byla důležitá a vyšla líp, než jsme původně platili.

 • 2018-10-29 Alžběta

  Plyn od X-Energie máme necelý rok, byla to pro nás změna plná očekávání, protože dva nezkušení se rozhodlo pro první velkou změnu v jejich prvním společném bydlení. Chtěli jsme si trochu pomoc a něco ušetřit, kamarád nám právě doporučil X-Energii, že je s ní spokojený, tak jsme si smlouvu vyřídili přímo přes jejich stránky a to dopadlo dobře. Víc nás teprve čeká.

 • 2018-08-24 David

  Já se o té aukci dozvěděl loni, ale už bylo pozdě a letos jsem se do ní odhodlaně přihlásil hned co se to objevilo a za plyn to vyhrála Xenergie. Byl jsem hodně napnutý jakou nabídku zašlou a dost mile mě s ní překvapili. Zatím jsem s firmou taky spokojený. :)

 • 2018-07-26 Roman

  Tak nejen výhrou v dtestu ale i letošním vyúčtováním se mi opět potvrdilo, že xEnergie je kvalitní dodavatel. Takže tuto firmu můžu doporučit.

 • 2018-05-29 O.Houda

  My jsme od nich vysoutěžili plyn, slevu poslali neskutečnou, že jsme se doma dohodli, že to od nich na ten rok vezmeme a pak uvidíme jestli si je nenecháme třeba i po aukci.

 • 2018-03-22 Michal Staněk

  Mně po loňském vyúčtování snižovali zálohy měsíčně o kilčo, takže čmuchám že i letošek mohl být dobrý. Hodilo by se, protože budu řešit firemní byt, tak bych ho k nim rovnou šoupl po mých letitých zkušenostech.

 • 2017-12-28 Ivosh

  Koukám, že nové ceníky ještě asi nezveřejnily, doufám, že budou hodně podobné těm předchozím, protože u těch se mi podařilo celkem slušně ušetřit.

 • 2017-10-24 PE.ULR

  Je to neskutečný, já furt nepobírám ty cenové rozdíly, taky jsem byl šokovaný když mi po prvním roce u nich přistálo s vyúčtováním 6000,- na účtě. Já už bych se teďka ke svým původním dodavatelům po této zkušenosti nevrátil.

 • 2017-08-29 Ruban

  My jsme k nim loni na tyhle ceníky přestupovali a letos nám bylo vráceno. Říkal jsem si kolik jsme za ty léta museli nacpat peněz dominantním dodavatelům ,když nám X energie dokázala během jednoho roku takhle zlevit. Neskutečný.