Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

Comfort Energy s.r.o. - plynDOMÁCNOST ceník


FIRMA ceník


 • 2019-02-12 Renny Táborská

  Plyn od Comfort energy s manželem odebíráme co jsme koupili barák, původní majitelé tam měli jinou firmu, ale my jsme si je tam nechali přepsat po přestěhování. Vycházeli nám slušně na bytě a když jsme hlásili změnu odběrného místa, tak nám navrhli rovnou přechod na výhodnější tarif, tak to pak nebylo o čem přemýšlet.

 • 2018-12-21 Stekanos

  Říkali mi, že jsou mi schopní ušetřit jednu měsíční zálohu, tomu jsem nevěřil. Ale se smlouvou na neurčito jsem byl ochotný je vyzkoušet. Na podmínkách jsme se domluvili a nová smlouva na energie u nich tak klapla. Na tu slevu jsem zvědavý.

 • 2018-11-20 Radek

  My jsme naše plynaře vyměnili za Comfort energy, sice nejsou distributory, ale plyn mi u nich vychází levněji, smlouvy nám vyřídili online i pomohli zrušit předchozího dodavatele.

 • 2018-09-20 Miloš

  Mně to právě říkal známý, že když si dali dohromady energie k jedný firmě, tak dostali ještě bonus. Ale tak každá firma má hold svého benefity. Byla to jen takové zmínka, jako hlavní pro nás beru zlevnění v cenících, které se nám odrazí ve výdajích a víc už neřeším.

 • 2018-09-07 Ptáčník

  Co by tam mělo způsobit tu slevu spojení komodit, tomu nějak nerozumím, to jste si podle mého spíše vyfantazírovali. Každá komodita má svůj vlastní ceník a je to spíš podle toho, že čím větší spotřeba, tím víc jste u nich schopni ušetřit. ;) Toto dává asi větší logiku, ne? :)

 • 2018-08-03 Miloš

  My máme stejného dodavatele u elektřiny i plynu, ale že by to přineslo nějakou slevu na vrch tím spojením to ne. Ale jinak nám Comfort energy vychází zas oproti původní firmě levněji, to joo s tím zkušenosti máme.

 • 2018-06-27 Pavlák Jan

  Comfort energy mám doma na plyn a jsem maximálně spokojený. Akorát jednou jsem měl problém se zálohami s internetovým odesíláním, tak nebyl problém to převést na sipo, které funguje bezproblémově. Komunikace je přímá bez plecháčů na druhém konci drátu, to je jenom dobře, není to otravné proklikávat se.

 • 2018-01-29 Rado.Belo

  Já si je vzal protože mi nabídly správu obou komodit a roční slevu skoro 10 procent. To mi přišlo jako solidní nabídka, při tom jaké dneska ty ceny jsou. Abych nezapomněl, v podmínkách jsem sestavenou smlouvu na dobu neurčitou a to pro mě znamená celkem hodně v dnešní době, když se firmy tak předhání. Zatím mě však přesvědčují o tom, že to mají pod kontrolou.

 • 2017-12-14 Jaroš

  Dost často záleží na spotřebě, takže čím větší spotřeba tím je možný docílit větší úspory, je to přímo úměrný, nijak složitá matematika. Mně to na baráku dělá slušnou slevu, proto už je máme skoro 3 roky.

 • 2017-11-07 Petr Klaus

  Smlouvu jsme u nich podepsali kvůli tomu, že cenu za plyn měli lacinější než jsme platili původně. Skok to byl celkem velký a meziročně jsme s Comfort energy ušetřili za plyn kolem dvou tisíc korun.