Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

Comfort Energy s.r.o. - plynDOMÁCNOST ceník


FIRMA ceník


 • 2018-06-27 Pavlák Jan

  Comfort energy mám doma na plyn a jsem maximálně spokojený. Akorát jednou jsem měl problém se zálohami s internetovým odesíláním, tak nebyl problém to převést na sipo, které funguje bezproblémově. Komunikace je přímá bez plecháčů na druhém konci drátu, to je jenom dobře, není to otravné proklikávat se.

 • 2018-01-29 Rado.Belo

  Já si je vzal protože mi nabídly správu obou komodit a roční slevu skoro 10 procent. To mi přišlo jako solidní nabídka, při tom jaké dneska ty ceny jsou. Abych nezapomněl, v podmínkách jsem sestavenou smlouvu na dobu neurčitou a to pro mě znamená celkem hodně v dnešní době, když se firmy tak předhání. Zatím mě však přesvědčují o tom, že to mají pod kontrolou.

 • 2017-12-14 Jaroš

  Dost často záleží na spotřebě, takže čím větší spotřeba tím je možný docílit větší úspory, je to přímo úměrný, nijak složitá matematika. Mně to na baráku dělá slušnou slevu, proto už je máme skoro 3 roky.

 • 2017-11-07 Petr Klaus

  Smlouvu jsme u nich podepsali kvůli tomu, že cenu za plyn měli lacinější než jsme platili původně. Skok to byl celkem velký a meziročně jsme s Comfort energy ušetřili za plyn kolem dvou tisíc korun.

 • 2017-09-25 KatkaNov

  My je máme docela čerstvě a tarif máme Single, takže tohle je nejspíš asi nějaký předchozí. Vím jak je to u mě v práci, že se každý rok na trh uvádí nový telefonní tarif, takže tady bych soudila, že to bude podobné. Smlouvu máme však rovnou na neurčito se slevou hned k na první odběry. :)

 • 2017-08-15 Jozin

  Myslím, že zrovna tenhle tarif u Comfrot energy máme a podařilo se nám s ním o cosi sundat náklady za plyn, elektřina až tak slavná nebyla.