Stránka používá cookies.

Stránka se nachází v testovací beta verzi.

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - elektřinaDOMÁCNOST ceník


FIRMA ceník


 • 2019-04-05 V.Kozák

  Jste to ochotný akceptovat? Tak to gratuluji, já jsem si nedávno dělal porovnání a Bohemia energy mě tam vycházela jako nejlevnější dodavatel, tak nevím kde co vích byste chtěl dneska hledat.

 • 2019-02-22 Caddy

  Není to žádná extra sláva ta elektřina, ale pár stováků jsem za ní u nich ušetřil, kdybych byl jinde, tak bych platil určitě ještě víc než tady, si myslím. Takže jejich cenu jsem ochotný akceptovat.

 • 2018-12-27 Tomáš Novák

  Bezva, elektřina jako jak teďka vypadá, to je něco šílenýho, já měl od roku 2016 Jubileum, u kterýho po celou dobu drželi fakt solidní cenu, ale teď to upravili a přišel nám k tomu dopis, no jsem rád, že byla možnost to změnit, jinak asi uvažoval i o úplné změně dodavatele. Ale od 2019 budu mít Klasik a tam ta sleva má být příjemná i přesto zdražení. No celý ten vývoj, no snad abych si za chvilku pořídil na peníze tiskárnu.

 • 2018-11-16 Fencl.L.

  Já mám u Bohemia energy včetně elektřiny i plyn, u obojího mám celkem slušné ceny, příští rok by mi však měla končit fixace, tak uvidím jak bude trh rozběsněný a podle toho se zařídím, teď bych to ale řešit nechtěl.

 • 2018-08-29 Pavelos

  Jó to měl pravdu, my takhle střídali dodavatele, je to dva roky na zpět. Žádost jsme podávali mám pocit někdy v dubnu a pak jsme tři měsíce čekali než se to mezi firmami vyřídí. A akorát před podzimem jsme najeli na levnější energie. Takže nachystaná budete dobře.. :)

 • 2018-07-10 Linda

  Zdravím, akorát minulý týden jsem podepsala smlouvu s Bohemia Energy, líbily se mi ty podmínky a že budu mít reálnou šanci konečně mít nějakou slevu aniž bych doma musela šáhnout na kohoutek u topení. Zimu nesnáším, takže si spíš přitopím a tahle nabídka mi přišla vhod. Pán říkal, že aspoň budu nachystaná.

 • 2018-05-28 Vlčoun

  No já prvotně změnil jen plyn, ale pak mi bylo řečeno, že je dobré nepodceňovat i změnu elektřiny, že i když se to nezdá, že se ovlivňuje jen menší část ceny, ta k sedá stejnak ušetřit a ono fakt že jo, z ceny mi to hodilo sice jen litra, ale to je sleva, když jsem dřív spíš připlácel, aby zálohy na rok vycházely.

 • 2018-04-13 Vít

  Poslechl jsem kamaráda a mám teď díky jeho dobré rozumné radě levnější energie, takže je manželka spokojená že se nám v tomto směru snížily výdaje, které nyní může užít jinde, chystáme rekonstrukci, tak se pár chechtáků navíc bude hodit. Tím že jsem u Bohemia energy ušetřil tak je také můžu doporučit.

 • 2018-01-12 Daniel Paclík

  Tady jsem spokojený, hned po pořízení nových smluv se mi u Bohemia Energy podařilo sundat zálohy oproti těm původním o stovku, takže oproti původní zkušenosti je tahle daleko lepší a do budoucna se to zatím tváří, že to budeme mít výhodnější

 • 2017-11-30 Vizi

  My ho taky máme, bylo to velký přemlouvání zda vzít jen potřebný plyn nebo s tím rovnou spláchnou i elektřinu jen abychom to měli pod jednou firmou, ale o to víc se nám to pak vyplatilo, že nám to spravují dohromady. Pro nás tak lepší cena i orientace v účtech.